Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Zlicowane drzwi wejściowe

Kategorie: drzwi   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Zlicowane drzwi wejściowe

Czy słyszałeś o drzwiach ukrytych? Nie oznacza to, że ich nie widać całkowicie, ale ich konstrukcja została tak zaprojektowana, że dyskretna ich rama nie wystaje poza mury. Mogą mieć identyczną powierzchnię, jak ściana i tym samym efektywnie się w nią wtapiać. W takim rozwiązaniu wszystkie elementy ościeżnicy są ukryte w zgodzie z najnowszymi trendami i zasadą „mniej znaczy więcej”.

Jak wyglądają drzwi zlicowane?

W skrzydle drzwiowym schowany jest pochwyt, tak aby nie zakłócał stylistyki drzwi. Zawiasy są wbudowane w skrzydło i ościeżnice tak, aby jednocześnie umożliwić otwieranie drzwi pod kątem 180°. Nowoczesne drzwi ukryte w powierzchni ściany możemy wyposażyć w czytnik linii papilarnych lub dotykową klawiaturę kodową. Płaskie drzwi zlicowane szczególnie pasują do domów urządzonych w stylu Studio.

Aby jeszcze lepiej wkomponować zlicowane drzwi wejściowe, zastosuj przeszklenia boczne.jpg

Poznaj AT 410!

W standardowych drzwiach wejściowych skrzydło, ościeżnica i ściana nie tworzą jednej płaszczyzny. Skrzydło może w nich być nieco szersze, a zawiasy są widoczne. Niemożliwe jest osiągnięcie tak wysokiego poziomu prostoty i minimalizmu jak w drzwiach zlicowanych. Zlicowane drzwi wejściowe to dyskretne drzwi ukryte w ścianie. Co prawda nie są to całkowicie niewidoczne drzwi, ale nie wystają ponad powierzchnię ściany. Dlatego wtapiają się w estetykę wnętrza.

Idealne dla nowoczesnych budynków

Zlicowane drzwi wejściowe znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w nowym budownictwie. Docenia się ich nieograniczone możliwości dostosowania do stylistyki wnętrza i elewacji budynku. W najnowszych trendach wciąż podkreśla się spójność wizualną wnętrz i architektury zewnętrznej. Bogate zdobienia i duża ilość detali skutecznie zaburzają koncepcję modernistycznych rozwiązań.

Ukryte drzwi doskonale pasują do budynków, które powstały z brył o geometrycznych kształtach. Dom zbudowany niczym z klocków ma prostą konstrukcję, płaszczyzny są gładkie, bez zbędnych wystających elementów. To powoduje, że budynek nabiera eleganckiej stylistyki bez konieczności stosowania licznych zdobień i dekoracyjnych elementów.

Drzwi ukryte w ścianie - zlicowane drzwi wejściowe Internorm Studio.jpg

Zobacz drewniano-aluminiowe drzwi HT 410!

Prostota w wielu wariantach

Ukryte drzwi dostępne są w wielu kolorach oraz mogą być wykonane z różnych materiałów. Do nowoczesnych wariantów należą drzwi aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Dla wiernych tradycji polecamy drzwi drewniano-aluminiowe – bezpieczne rozwiązanie, które zastąpiło popularne kiedyś drzwi drewniane. Zlicowane drzwi wejściowe to jedno z większych osiągnięć stolarki drzwiowej. Pozwalają stworzyć stylizacje, które jeszcze do niedawna były nieosiągalne przy zastosowaniu dostępnych rozwiązań. 

Zlicowane drzwi wejściowe mogą być praktycznie niewidoczne, kiedy wybierzemy te w kolorze ściany i elewacji budynku. Mogą się również z nimi efektownie kontrastować, wciąż jednak tworząc idealnie gładką płaszczyznę.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF