Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Modne i eleganckie, czyli czarne okna

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Modne i eleganckie, czyli czarne okna

Białe ramy wciąż są obecne w ofercie producentów okien, ale swoją obecność coraz wyraźniej zaznaczają okna z ramami w kolorze czarnym. Dzięki obecnym możliwościom kolorystycznym pojawiła się moda na ciemniejsze okna. Czerń jest ponadczasowa i elegancka, chociaż dopiero od niedawna ceniona w stolarce okiennej. Ogromne możliwości aranżacji, wspaniały efekt wizualny, minimalizm, prostota i oryginalność – czyż nie tak wyglądają współczesne trendy?

Okna białe są neutralne, szczególnie się nie wyróżniają i są bezpiecznym wariantem, co nie znaczy, że zawsze są złym wyborem. Jednak nie są jedynym, współczesna stolarka okienna oferuje nam znacznie więcej, a ramy mogą mieć dowolny kolor, dlaczego więc nie zdecydować się na głęboką czerń?

 

okna czarne z fasadą marmurową.jpg

 

Ekstremalnie nowoczesny design - okna w kolorze czarnym

Czarne okna najlepiej pasują do budynków charakteryzujących się prostą bryłą, minimalistycznym, a niekiedy nawet surowym charakterem. Potęgują go, podkreślając wyjątkowość architektury XXI wieku. Doskonale współgrają z równie ciemnym dachem i ogrodzeniem, warto jest przy czarnych profilach zastanowić się także nad czarnymi drzwiami wejściowymi. Coraz częściej decydujemy się na ciekawe wykończenie elewacji, np. poprzez zastosowanie imitacji drewna czy marmuru – czarne ramy idealnie komponują się z taką kolorystyką. Dla uzyskania większego kontrastu wykorzystaj czarne okna przy białej elewacji, uzyskując tym samym elegancki wygląd budynku.

Czarne okna bardzo dobrze prezentują się również po stronie wewnętrznej. Nowoczesne wnętrza urządzone w stonowanej kolorystyce, z białymi lub czarnymi frontami mebli z mocnym połyskiem to dla nich najlepsze środowisko. Pasują do czarnych dodatków, skórzanej czarnej sofy czy też czarnych elementów dekoracyjnych na ścianie. Potraktuj je nie tylko jako praktyczny element budynku, ale też ozdobę salonu, kuchni bądź sypialni.

czarne okno z ciemną ramką międzyszybową.jpg

 

Dla bardziej przejrzystego efektu

Okna z czarną okleiną będą prezentowały się jeszcze lepiej, kiedy zdecydujesz się na model z czarną ramką międzyszybową, jak w przypadku okien PCV-aluminiowych od Internorm. Zapewnia ona perfekcyjne wykończenie narożników, potęgując przy tym głębię koloru okna. Okna Internorm charakteryzują się także ukrytymi okuciami, co sprawia, iż całość jest niezwykle przejrzysta i jednocześnie o bardzo minimalistycznym wyglądzie. W połączeniu z doskonałymi parametrami technicznymi, jak niski współczynnik przenikania ciepła czy skuteczna izolacja akustyczna, okna te są ekstremalnie nowoczesne w każdym aspekcie – technicznym i wizualnym.

Zamów wycenę!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF