Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna o dużej powierzchni

Kategorie: okna   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Okna o dużej powierzchni

Duży format to jeden z aktualnych trendów w budownictwie jednorodzinnym. Na ścianach pojawiają się geometryczne kształty w rozmiarze XL, lampy podłogowe posiadają duże, efektowne klosze, a podłogę pokrywają przyjemne w dotyku dywany rozłożone prawie na całej powierzchni pomieszczenia. Również w stolarce okiennej dostrzec można ten duży trend. Przeszklenia w nietypowych rozmiarach są jednymi z częściej wybieranych produktów do nowoczesnych wnętrz. Czy wiesz dlaczego?

 

Naturalna panorama dzięki dużym oknom

 

Wielkoformatowe okna wybieramy przede wszystkim ze względu na fantastyczny efekt wizualny, jaki tworzą. Szklana ściana jest czymś, co nie jest spotykane na co dzień, a ogród widziany w całej okazałości bez wychodzenia z domu jest czymś naprawdę wyjątkowym. Natura tworzy piękny i niepowtarzalny pejzaż, maluje na przed Tobą wyjątkowy wzór, którego nie znajdziesz w sklepach.

Okna o dużej powierzchni znalazły swoich zwolenników również wśród ludzi kochających miasto, wysokie budynki, blask ledowych reklam i świateł oświetlających mroki ulicy. W apartamentach i mieszkaniach w blokach przeszklenia w dużym formacie z pewnością zapewnią Ci niepowtarzalny klimat. Otworzą Cię na świat, pozwolą spojrzeć na otoczenie z innej perspektywy.

 

Twój większy kawałek podłogi

 

Duże przeszklenia i okna o dużej powierzchni optycznie powiększają wnętrza. Sprawiają, że przejście pomiędzy światem wewnętrznym i zewnętrznym jest bardzo płynne, brak jest widocznej granicy. Krajobraz za oknem niczym fototapeta nadaje pomieszczeniom przestronności. To idealna opcja do dużych, ale i małych mieszkań, w których każdy kawałek przestrzeni jest na wagę złota.

 

duże okno HS 330 - drzwi podnośno-przesuwne - panoramiczna szklana ściana.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji!

 

Mity, z którymi czas się pożegnać

 

Istnieje wiele błędnych przekonań dotyczących dużych okien. Najczęściej pojawiają się obawy przed nadmierną ucieczką ciepła na zewnątrz, co zimą spowodowałoby wzrost kosztów ogrzewania. Nowoczesne przeszklenia cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, zapewniają równie dobrą izolacyjność cieplną jak okna w standardowych rozmiarach. Podobnie jest z przenikaniem dźwięków. Możesz być pewien, że głosy z zewnątrz nie będą bardziej słyszalne niż przy mniejszych powierzchniach szklanych. Innym mitem wciąż obecnym w świadomości ludzi jest mniejsze bezpieczeństwo okien wielkoformatowych. Zapoznając się z ofertą producentów, w tym przede wszystkim firmy Internorm, możemy z pełną świadomością i przekonaniem zapewnić o bezpieczeństwie okien. Wszystkie okna o dużej powierzchni wykonywane są z trzech wytrzymałych tafli szkła. Ponadto możliwe jest dodatkowe zamontowanie rolet zewnętrznych.

Duże okna to duże zalety, które dostrzegamy coraz bardziej i coraz częściej wybieramy je do naszych mieszkań. Ten trend nabiera prędkości, trudno sobie już wyobrazić nowoczesne domy bez wielkoformatowych przeszkleń.

Duże przeszklenia to zdecydowana specjalność marki Internorm. Realizujemy zarówno szklane ściany typu FIX jak i podnośno-przesuwne szklane drzwi typu HS. Dla wymagających klientów szczególnie polecamy szklane drzwi przesuwne HS 330.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF