Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Home Pure

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Home Pure

Design zredukowany do minimum, niczym niezmącona stylistyka czystego, a zarazem przytulnego projektu – purystyczny styl cechuje się zrównoważoną prostotą. Miejsce dekoracji zawsze zajmuje funkcjonalność, wszystko, co znajduje się w pomieszczeniu, spełnia swoje zadanie, jest po coś, a nie dla czegoś. W myśl takiego trendu firma Internorm stworzyła drzwi i okna, które cechują się zarazem minimalizmem, użytecznością i domowym ciepłem.

Pure znaczy czysty

Taki właśnie jest styl Home Pure, którego wizytówką są proste linie, geometryczne kształty i stonowane kolory. Okna i drzwi cechują się prostotą, która jest na tyle wyjątkowa, że przyciąga uwagę i budzi podziw największych koneserów nowoczesnego piękna. To połączenie ponadprzeciętnej jakości, którą dostrzec można w perfekcyjnym wykonaniu i starannie dobranych materiałach, a podczas użytkowania w wysokim komforcie termicznym oraz designu w najczystszej formie. Projektanci postanowili uwypuklić to, co najważniejsze – funkcję okien i drzwi, która jest często niewystarczająco doceniana.

Okna i drzwi mają zapewniać bezpieczeństwo w domu, chronić przed utratą ciepła i napływem chłodnego powietrza. Są w znaczącym stopniu odpowiedzialne za komfort człowieka, jego wygodę i codzienną harmonię życia. Styl Home Pure pozwala skoncentrować się na najważniejszym, przy czym pamiętamy o tym, że o wyglądzie domu decydują detale.

Typowy dom w stylu home pure - Internorm okna i drzwi.jpg

Home Pure wśród brył i prostych form

Drzwi i okna z linii Home Pure świetnie prezentują się w modernistycznych projektach architektonicznych. Tworzą harmonijną całość z jasnymi i efektownie oświetlonymi pomieszczeniami, prostymi bryłami budynków i spokojnymi kolorami, jak chociażby brązy, odcienie szarości, biel i czerń. Kształty drzwi oraz okien są symetryczne, istnieje możliwość perfekcyjnego dopasowania ich kolorystyki do wystroju wnętrza i elewacji budynku. Okna dostępne są w wersji z PCV, PCV i aluminium oraz drewna i aluminium, a zatem przygotowano wariant dla każdego.

Nowoczesny styl to dzisiaj synonim minimalizmu. To cecha, która najlepiej charakteryzuje ten niepowtarzalny, oszczędny w dekoracjach kierunek architektoniczny. Według Internorm nowoczesność oznacza czystość – form, kształtów, kolorów i wykończenia. Drzwi i okna z linii Home Pure to czysty minimalizm, który pomimo że może wydawać się nieskomplikowany, ma w sobie wszystko, czego potrzebuje, aby wzbudzać zachwyt u entuzjastów nowoczesnego piękna.

Zobacz okna w stylu home pure!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF