Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Home Soft

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Home Soft

Delikatność, subtelność i lekkość to cechy, które doskonale odzwierciedlają to, co udało się projektantom Internorm ukryć w drzwiach i oknach z linii Home Soft. To właśnie one dedykowane są dla osób, które nie są zwolennikami nadmiernie surowych wnętrz, doceniają ciepło ogniska domowego i rodzinną atmosferę. Pragną domu, który będzie ich przytulnym oraz bezpiecznym azylem, w którym będą mogli poczuć bliskość najbliższych swojemu sercu osób.

Przytulny dom

Współcześnie niestety nadmiernie odchodzi się od klasycznych, przytulnych wnętrz. Prym wiodą meble z gładkimi, błyszczącymi frontami, a ściany zdobią je futurystyczne lampy lub duże obrazy. Wszystko musi mieć w sobie jak najwięcej pustej przestrzeni. Styl Home Soft jest przerwaniem tej pogoni za nadmiernym minimalizmem. W Internorm wiemy, że minimalizm, choć tak wyjątkowy przy odpowiednim zastosowaniu, nie powinien przeradzać się w surowość.

Drzwi i okna obecnie pełnią już nie tylko funkcję praktyczną. Ich wybór bardzo często decyduje o kierunku, w jakim podąża aranżacja wnętrza. Produkty z linii Home Soft to ukłon dla wielbicielek i wielbicieli wnętrz ciepłych i przyjaznych. Okna cechują się zaokrąglonymi profilami i zmiękczonymi krawędziami ościeżnicy. Klamki są pozbawione kantów, delikatnie zaokrąglone. W projekcie nie ma miejsca na ostre wykończenie. W Home Soft króluje subtelność.

Okna w stylu Home Soft zbliżenie.jpg

Kolory z przeszłości?

Wydawałoby się, że białe okna ustępują miejsca bardziej odważnym barwom. Był czas, kiedy prym wiodły okna drewniane lub pokryte okleiną imitującą drewno. To świetna opcja dla domów urządzonych w stylu skandynawskim i rustykalnym. Nawet ten trend nie był jednak w stanie całkowicie zastąpić okien białych. W Home Soft to biel, jasne drewno i delikatne kremowe odcienie zajmują pierwsze trzy zaszczytne miejsca w rankingu najczęściej wybieranych przez klientów. Jest to tylko dowód na to, że nadal kochamy klasykę, darzymy ją dużym szacunkiem i z przyjemnością do niej wracamy.

Drzwi i okna Home Soft to jednak nie tylko klasyczne rozwiązania. Bardziej wyraziste kolory, jak np. imitacja ciemnobrązowego drewna, błękit czy jasna zieleń, świetnie będą prezentować się w nowoczesnych aranżacjach, przełamując ich sterylny charakter i wpuszczając do wewnątrz nieco przyjemnego ciepła.

Dodatkowym atutem okien jest ich integracja z osłoną zabezpieczającą przed słońcem. Wybierając okna z nieprześwitującą plisą Duette®, możesz dopasować jej kolor do swojego wnętrza.

Zobacz okna w stylu home soft!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF