Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna tarasowe - Rozwiązania dostępne w Showroom Internorm Warszawa

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Okna tarasowe - Rozwiązania dostępne w Showroom Internorm Warszawa

Okna tarasowe w projektach nowoczesnych budynków to już nie tylko duży atut, ale bardzo często standard. W każdym współczesnym domu i mieszkaniu znajduje się przynajmniej jedno okno tarasowe. Uzależnione jest to oczywiście od obecności samego tarasu czy też balkonu. Szklane drzwi tarasowe one funkcję nie tylko praktyczną, ale też otwierają wnętrza pomieszczeń na otoczenie.

W ofercie Internorm znajdą Państwo drzwi tarasowe ze wszystkich materiałów okiennych – PCV, PCV i aluminium lub drewna i aluminium. Zasada jest prosta: wszystkie okna, które znajdą Państwo na naszej stronie można wykonać w rozmiarze drzwi tarasowych rozwierno-uchylnych. Ale to nie koniec możliwości. Dostępne są również drzwi przesuwne drewniano-aluminiowe i PCV-aluminiowe, jedno- i dwuskrzydłowe, o maksymalnej szerokości 5,8 metrów. Maksymalna wysokość oferowanych przez nas drzwi tarasowych, zarówno tych rozwierno-uchylnych, jak i przesuwnych, to aż 2,8 metra. W obecnej architekturze coraz częściej stosuje się rozwiązania bezprogowe.

Okna tarasowe i ich rodzaje, które można kupić w Showroom Internorm Warszawa

Okna tarasowe możemy podzielić ze względu na to, w jaki sposób się otwierają. Ma to znaczenie nie tylko dla funkcjonalności, ale i estetyki.

 1. Okna rozwierno-uchylne: ich otwieranie nie różni się od tego, jakie jest w tradycyjnych oknach.
  Charakteryzują się dużą energooszczędnością i bardzo dobrą szczelnością.
  Problemem może okazać się wąska ościeżnica, która jest wyraźną granicą między wnętrzem a tarasem.
 2. Okna przesuwne lub podnoszono-przesuwne: takie okna nie „wchodzą” do wnętrza pomieszczenia. Składają się z części nieruchomej i jednego lub dwóch skrzydeł, które przy otwieraniu przesuwają się po specjalnych prowadnicach wzdłuż ściany.
  Takie rozwiązanie pozwala na większą swobodę w aranżacjach. Jego energooszczędność również jest bardzo duża, czego przykładem są okna tarasowe z Warszawy – marki Internorm.
  Obecnie dostępne są rozwiązania bezprogowe.
 3. Okna harmonijkowe: inaczej nazywane są oknami składanymi. Takie okna tarasowe nie są tak popularne w naszym kraju, jak inne wyżej wymieniowe. Skrzydła rozsuwają się na całej szerokości przeszklenia, pozostawiając panoramiczny widok.

Sprawdź okna harmonijkowe Solarlux

drzwi harmonijkowe firmy Solarlux.jpg

 Drzwi hamonijkowe firmy Solarlux

Ciepłe i bezpieczne okna tarasowe

Polscy Inwestorzy przekonują się coraz częściej do dużych przeszkleń, co zawdzięczamy doskonałym parametrom termoizolacyjnym okien, jakie są dostępne na naszym rynku. Okna tarasowe z Internorm Warszawa, wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, są dźwiękoszczelnebezpieczne, co z pewnością zainteresuje właścicieli domów parterowych. Posiadają dodatkowe zabezpieczenia, jak specjalne ryglowanie oraz okucia o klasie odporności na włamania RC2 według normy EN1627-1630.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF