Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nowe okna PCV od Internorm

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Nowe okna PCV od Internorm

Każdy kolejny rok to 12 miesięcy nowości, zaskakujących rozwiązań oraz innowacyjnych technologii w stolarce okiennej. Producenci dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wśród nich jest firma Internorm, w ofercie której czuć powiew świeżości od pierwszego dnia 2018 roku. Można tu znaleźć okna drewniano-aluminiowe o wyjątkowej stylistyce, PCV-aluminiowe o nowoczesnym designie i PCV, które już w niczym nie przypominają tych sprzed kilku lat.

Okna PCV zyskały rzeszę zwolenników przede wszystkim dzięki swojej uniwersalności. Są łatwe do utrzymania w czystości, nie przysparzają problemów z pielęgnacją i nie trzeba ich konserwować w przeciwieństwie do okien drewnianych. Nie bez znaczenia jest również ich wytrzymałość, a także odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Nowoczesne modele zapewniają wysoki poziom szczelności, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Ich wygląd jest ponadczasowy i bardzo uniwersalny, pasują do każdego wnętrza!

Modelowe okno KF 310

To okno, które łączy w sobie najnowszą technologię z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Już jego wygląd wyróżnia go spośród innych modeli. Mamy do wyboru KF 310 w wersji z czystego PCV lub w połączeniu z aluminium. Okno wyróżnia się najwęższym profilem wśród naszych modeli, dzięki czemu ma bardzo nowoczesny wygląd. Dostępne jest w 3 liniach stylistycznychhome pure, home soft oraz ambiente, może mieć również różne kolory od strony wewnętrznej i zewnętrznej.

Pod względem specyfikacji technicznej okno KF 310 to prawdziwy fenomen. Przeszklenie 3-szybowe ma grubość 48 mm, a dzięki technologii I-tec Oszklenie pakiet szybowy został przymocowany do skrzydła na całym jego obwodzie. Efekt? Nawet duże okna nie odkształcają się przy intensywnym użytkowaniu. Plastik trzymany jest stabilnie przez pakiet szybowy. Oszklenie I-tec to również większa szczelność i niższy współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,69 W/m²K, który udało się osiągnąć także dzięki konstrukcji profilu składającego się z 6 komór. Jest to okno niezwykle szczelne, w którym zdecydowano się na 3 uszczelki umieszczone na całym obwodzie okna. Ponadto zapewnia wysoki komfort i dyskrecję mieszkańcom – jego dźwiękoszczelność wynosi do 45 dB.

Świeży design okna KF 410

Starszą siostrą okna KF 310 jest model KF 410, również będący jedną z nowości w ofercie Internorm. Zachwyca niepowtarzalnym wzornictwem, to nowoczesny unikat, który trafi w gusta entuzjastów modernistycznych, prostych rozwiązań. Okna w takiej stylistyce świetnie prezentują się w aranżacjach urządzonych zgodnie z aktualnymi trendami. Oprócz doskonałego efektu wizualnego producentom udało się uzyskać fantastyczne parametry techniczne okna. Zastosowano w nim wyjątkową technologię izolacji I-tec Insulation, aby okno było maksymalnie szczelne. Największym atutem jest możliwość zainstalowania w nim systemu Wentylacji I-tec, który zapewnia zawsze świeże i czyste powietrze, wymieniając je nawet przy zamkniętym oknie i odzyskując aż 93% ciepła z wypuszczanego na zewnątrz powietrza. Ponadto bardzo dobra izolacja termiczna okna KF 410 sprzyja oszczędnościom, albowiem przenikalność cieplna UW wynosi zaledwie 0,62 W/m²K.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF