Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Gdzie kupić okna Internorm?

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Gdzie kupić okna Internorm?

Zakup okien to coraz częściej bardzo świadoma decyzja. Współczesny klient zwraca uwagę na te aspekty, które jeszcze kilkanaście lat temu nie miały dla kupującego najmniejszego znaczenia. Być może było to uwarunkowane mniejszą ofertą stolarki okiennej i ograniczonym wyborem, a także niedostateczną wiedzą dotyczącą parametrów technicznych okien i ich wpływu na komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność. Jednym z tych producentów, którzy odmienili oblicze stolarki okiennej, edukując swoich klientów, jest Internorm.

 

Nieustannie dążyć do udoskonalenia - Internorm

Wielu jest zdania, że doskonałości nie należy poprawiać i zmieniać. Skoro coś jest idealne, to nie wymaga pracy nad modyfikacją. Zespół Internorm jest innego zdania – zawsze wszystko może być lepsze, możliwości są coraz większe, trzeba je tylko świadomie wykorzystać.

Marka Internorm na rynku jest obecna od 1931 roku. Mała rodzinna firma przeobraziła się w jednego z największych producentów okien w Europie. Znana jest z innowacji, niespotykanych u innych producentów rozwiązań i przede wszystkim z ciężkiej pracy nad nowymi modelami okien, które z każdym rokiem są coraz cieplejsze, bezpieczniejsze, szczelniejsze i piękniejsze.

fabryka okien Internorm - gdzie kupić okna pasywne.jpg

W Polsce okna Internorm rozpoczęły swoją karierę z początkiem XXI wieku. Również w tym aspekcie marka wciąż się rozwija. Obecnie współpracuje z wieloma partnerami w całym kraju, aby umożliwić klientom dostęp do swoich produktów.

 

Showroom w Warszawie – jesteś bliżej zaawansowanej technologii

Gdzie możesz kupić okna Internorm? Jednym z punktów sprzedaży jest showroom w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 9A. To miejsce, gdzie masz możliwość spotkać się z ekspertami, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania do Twojego domu. Zapoznasz się z ofertą Internorm i osobiście przetestujesz nasze okna. Przekonasz się sam, dlaczego jest to firma, którą tysiące klientów obdarzyło tak dużym zaufaniem.

Wszystkie okna posiadają 10 lat gwarancji, co potwierdza ich wysoką jakość. Ponadto w warszawskim showroomie zaprezentujemy Ci okna z bardzo szerokiej oferty – okna PCV, PCV-aluminium, drewniano-aluminiowe i drzwi przesuwne. Wraz z zakupem okien otrzymujesz ich dostawę i profesjonalny montaż. To kompleksowa oferta szyta na miarę Twoich potrzeb.

Wycenę możesz zamówić przez naszą stronę internetową, po wyborze konkretnego modelu okna. Ponadto produkty firmy Internorm dostępne są w punktach sprzedażowych w innych miastach, jak Wrocław, Rzeszów, Poznań i Katowice.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF