Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

O OKNACH WIEMY WSZYSTKO, skorzystaj z naszych doświadczeń

Drzwi wejściowe Internorm

Drzwi wejściowe Internorm

, , , ,

Nowy sezon, nowy design, świeżość i technologie. W ofercie Internorm w 2018 roku pojawiły się nowe propozycje drzwi wejściowych w 4 liniach stylistycznych w kilku ciekawych wariantach oraz z solidnym systemem bezpieczeństwa. Każde drzwi wejściowe Internorm wykonywane są na wymiar, dzięki czemu zawsze pasują idealnie, perfekcyjnie i modnie się przy tym prezentując. Nowocześnie

Jakie okna do salonu

Jakie okna do salonu

, ,

Nowoczesne okna do salonu. Jakie wybrać?   Czy okna to tylko praktyczny element wyposażenia mieszkania? Czy można je traktować w kontekście dekoracji czy jedynie ograniczyć ich rolę do dostarczania większej ilości światła i ochrony przed włamaniami? Obie te funkcje można połączyć, a dzisiaj nowoczesne okna do salonu i nie tylko, dostępne są w wielu wariantach. Mamy tu

Jakie okna wybrać: plastikowe, drewniane czy aluminiowe?

Jakie okna wybrać: plastikowe, drewniane czy aluminiowe?

, ,

Bez wątpienia jednym z większych dylematów, przed którymi stajemy przy zakupie okien, jest decyzja, z jakiego materiału mają być one wykonane. Do wyboru mamy okna plastikowe, drewniane i aluminiowe. Które z nich wybrać? W jaki sposób tak dopasować tworzywo, aby nasze okna spełniały zarówno funkcję estetyczną, jak i użytkową?

Chcesz wiedzieć jak przeprowadzana jest instalacja okien? Interesują Cię nowinki związane z tą tematyką? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika. Dzięki poradom naszych ekspertów dowiesz się wszystkiego na temat okien, ich instalacji oraz sposobu prawidłowego doboru. Postaramy się wyjaśnić czym charakteryzują się ich poszczególne rodzaje. Tutaj dowiesz się, jak funkcjonują okna przesuwne i wiele innych systemów okiennych. Sprawdzisz również, jak powinna wyglądać profesjonalna wymiana okien, a także nauczysz się wykonywać samodzielnie drobne regulacje i naprawy nie wymagające specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Jesteśmy profesjonalistami w branży okiennej. Nasze doświadczenia zbieramy od wielu lat i cały czas rzetelnie uzupełniamy naszą wiedzę i umiejętności.W tym dziale będziemy chcieli podzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami oraz przedstawić najnowsze trendy panujące obecnie na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele pytań mogą mieć Państwo odnośnie okien, gdyż wiemy, że każdy ich rodzaj niezależnie, czy są to okna przesuwne, PCV, drewniano aluminiowe czy też okna PCV aluminiowe posiada swoją własną specyfikę i potrafi sprawiać zróżnicowane problemy swoim użytkownikom.

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych i merytorycznych wskazówek, jak uporać się samodzielnie z problemami , a także dowiesz się, które prace powinieneś pozostawić specjalistom dysponującym odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

W naszym poradniku sprawdzisz również wady i zalety wielu rodzajów okien, co pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań okiennych dla swojego domu. Po ich przeczytaniu nie będziesz już mieć problemów z odróżnieniem poszczególnych systemów okiennych i podejmiesz świadomy wybór podczas ich zakupu .

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF