Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

O OKNACH WIEMY WSZYSTKO, skorzystaj z naszych doświadczeń

Francuski balkon

Francuski balkon

, , , ,

Coraz odważniej w naszych domach przekonujemy się do dużych przeszkleń, które otwierają nasze pomieszczenia na przestrzeń – może być to ogród, las, łąka z dywanem kwiatów lub po prostu miasto, a więc wysokie budynki lub zabytkowe kamienice. Przeszklenia stosuje się również w przypadku, kiedy ze względów budowlanych możliwość

Drzwi i okna – Realizacje w Warszawie

Drzwi i okna – Realizacje w Warszawie

, , ,

Drzwi i okna powinny być dopasowane do wnętrza budynku, stanowią bowiem jego integralną część, dlatego też tak dużą wagę przywiązuje się do ich wyglądu. Nie można jednak zapominać o ich aspektach technicznych, ponieważ to właśnie przez nie straty ciepła wynoszą aż 20%. Drzwi i okna z Warszawy stanowią bogatą ofertę produktów, które wyróżniają

Żaluzje fasadowe: sterowanie ręczne czy automatyczne?

Żaluzje fasadowe: sterowanie ręczne czy automatyczne?

, , , ,

Żaluzje fasadowe – sterowanie ręczne czy automatyczne?   Rozważasz zakup żaluzji fasadowych? Musisz wiedzieć, że za ich prawidłowe funkcjonowanie odpowiada system sterowania. To, jakiego dokonasz wyboru ma także bezpośredni wpływ na Twój komfort oraz wygodę użytkowania. Istnieją dwa rodzaje sterowania żaluzjami fasadowymi – automatyczne i ręczne.

Chcesz wiedzieć jak przeprowadzana jest instalacja okien? Interesują Cię nowinki związane z tą tematyką? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika. Dzięki poradom naszych ekspertów dowiesz się wszystkiego na temat okien, ich instalacji oraz sposobu prawidłowego doboru. Postaramy się wyjaśnić czym charakteryzują się ich poszczególne rodzaje. Tutaj dowiesz się, jak funkcjonują okna przesuwne i wiele innych systemów okiennych. Sprawdzisz również, jak powinna wyglądać profesjonalna wymiana okien, a także nauczysz się wykonywać samodzielnie drobne regulacje i naprawy nie wymagające specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Jesteśmy profesjonalistami w branży okiennej. Nasze doświadczenia zbieramy od wielu lat i cały czas rzetelnie uzupełniamy naszą wiedzę i umiejętności.W tym dziale będziemy chcieli podzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami oraz przedstawić najnowsze trendy panujące obecnie na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele pytań mogą mieć Państwo odnośnie okien, gdyż wiemy, że każdy ich rodzaj niezależnie, czy są to okna przesuwne, PCV, drewniano aluminiowe czy też okna PCV aluminiowe posiada swoją własną specyfikę i potrafi sprawiać zróżnicowane problemy swoim użytkownikom.

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych i merytorycznych wskazówek, jak uporać się samodzielnie z problemami , a także dowiesz się, które prace powinieneś pozostawić specjalistom dysponującym odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

W naszym poradniku sprawdzisz również wady i zalety wielu rodzajów okien, co pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań okiennych dla swojego domu. Po ich przeczytaniu nie będziesz już mieć problemów z odróżnieniem poszczególnych systemów okiennych i podejmiesz świadomy wybór podczas ich zakupu .

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF