Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

O OKNACH WIEMY WSZYSTKO, skorzystaj z naszych doświadczeń

Jakie okna na taras ?

Jakie okna na taras ?

, , ,

Jeżeli jesteśmy posiadaczami tarasu, to z całą pewnością możemy nazwać się szczęśliwcami. W nowoczesnym budownictwie stosuje się duże okna tarasowe, które nadają całemu projektowi ciekawego oraz oryginalnego wyglądu, jak też lekkości bryle budynku. Duże okno to także więcej światła w pomieszczeniu, co jest cechą niezwykle pożądaną, szczególnie kiedy

Jakie okna wybrać: plastikowe, drewniane czy aluminiowe?

Jakie okna wybrać: plastikowe, drewniane czy aluminiowe?

, ,

Bez wątpienia jednym z większych dylematów, przed którymi stajemy przy zakupie okien, jest decyzja, z jakiego materiału mają być one wykonane. Do wyboru mamy okna plastikowe, drewniane i aluminiowe. Które z nich wybrać? W jaki sposób tak dopasować tworzywo, aby nasze okna spełniały zarówno funkcję estetyczną, jak i użytkową?

Nowoczesne i luksusowe okna drewniane nowej generacji

Nowoczesne i luksusowe okna drewniane nowej generacji

, , , ,

Nowoczesne i luksusowe okna drewniane. Producent okien nowej generacji Drewno – czyli naturalny surowiec, który zyskał uznanie wielu zwolenników nowoczesnego designu oraz niebanalnego wzornictwa. Pomimo, że kojarzy się z rustykalnym stylem, obecnie w połączeniu z metalowymi elementami tworzy wyjątkowe aranżacje. Również okna mogą być wykonane z drewna

Chcesz wiedzieć jak przeprowadzana jest instalacja okien? Interesują Cię nowinki związane z tą tematyką? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika. Dzięki poradom naszych ekspertów dowiesz się wszystkiego na temat okien, ich instalacji oraz sposobu prawidłowego doboru. Postaramy się wyjaśnić czym charakteryzują się ich poszczególne rodzaje. Tutaj dowiesz się, jak funkcjonują okna przesuwne i wiele innych systemów okiennych. Sprawdzisz również, jak powinna wyglądać profesjonalna wymiana okien, a także nauczysz się wykonywać samodzielnie drobne regulacje i naprawy nie wymagające specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Jesteśmy profesjonalistami w branży okiennej. Nasze doświadczenia zbieramy od wielu lat i cały czas rzetelnie uzupełniamy naszą wiedzę i umiejętności.W tym dziale będziemy chcieli podzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami oraz przedstawić najnowsze trendy panujące obecnie na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele pytań mogą mieć Państwo odnośnie okien, gdyż wiemy, że każdy ich rodzaj niezależnie, czy są to okna przesuwne, PCV, drewniano aluminiowe czy też okna PCV aluminiowe posiada swoją własną specyfikę i potrafi sprawiać zróżnicowane problemy swoim użytkownikom.

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych i merytorycznych wskazówek, jak uporać się samodzielnie z problemami , a także dowiesz się, które prace powinieneś pozostawić specjalistom dysponującym odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

W naszym poradniku sprawdzisz również wady i zalety wielu rodzajów okien, co pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań okiennych dla swojego domu. Po ich przeczytaniu nie będziesz już mieć problemów z odróżnieniem poszczególnych systemów okiennych i podejmiesz świadomy wybór podczas ich zakupu .

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF